Casa Corpului Didactic Argeş

 

Echipa noastră

ARGESD ARGECD ARGESS ARGE AD

    DIRECTOR

    prof. Ana BADEA
    email: ana.badea@ccdarges.ro

    SERVICIUL RESURSE, INFORMARE, DOCUMENTARE, CONSULTANŢĂ

    COMPARTIMENTUL PROGRAME – profesori metodişti

    prof. Anghel Maria Magdalena
    email:  magdalena.anghel@ccdarges.ro
    prof. Baltac Florin
    email: florin.baltac@ccdarges.ro
    prof. Bârlogeanu Floarea
    email: floarea.barlogeanu@ccdarges.ro
    prof. Onofrei Margareta
    email: margareta.onofrei@ccdarges.ro

    BIBLIOTECĂ

    prof. doc. Şufariu Mirela-Mariana
    email: mirela.sufariu@ccdarges.ro

    INFORMATIZARE

    inf. Androne Valentina-Marilena
    email: valentina.androne@ccdarges.ro

    COMPARTIMENTUL FINANCIAR

    Administrator financiar: Nania Cristiana
    email: cristiana.nania@ccdarges.ro
    Administrator de patrimoniu: Cazan Cristian Gabriel
    email: gabriel.cazan@ccdarges.ro