Casa Corpului Didactic Argeş

 

Echipa noastră

ARGESD ARGECD ARGESS ARGE AD

    DIRECTOR

    prof. Corina Georgeta POSTELNICESCU
    email: corina.postelnicescu@ccdarges.ro

    SERVICIUL RESURSE, INFORMARE, DOCUMENTARE, CONSULTANŢĂ

    COMPARTIMENTUL PROGRAME – profesori metodişti

    prof. Anghel Maria Magdalena
    email:  magdalena.anghel@ccdarges.ro
    prof. Badea Ana
    email: ana.badea@ccdarges.ro
    prof. Baltac Florin
    email: florin.baltac@ccdarges.ro
    prof. Bârlogeanu Floarea
    email: floarea.barlogeanu@ccdarges.ro
    prof. Crivac Georgeta Mihaela
    email: mihaela.crivac@ccdarges.ro

    BIBLIOTECĂ

    bibl. Şufariu Mirela-Mariana
    email: mirela.sufariu@ccdarges.ro

    INFORMATIZARE

    inf. Androne Valentina-Marilena
    email: valentina.androne@ccdarges.ro

    COMPARTIMENTUL FINANCIAR

    Administrator financiar: Nania Cristiana
    email: cristiana.nania@ccdarges.ro
    Administrator de patrimoniu: Cazan Cristian Gabriel
    email: gabriel.cazan@ccdarges.ro